Pristatymas

1. Bendros prekių siuntimo nuostatos

Prekės išsiunčiamos tą pačią arba kitą darbo dieną po užsakymo apmokėjimo.
Esant atvejui, kad prekė(-ės), už kurią(-ias) yra apmokėta, neturime, mes per kiek įmanoma trumpą laiką (tą pačią darbo dieną arba kitą darbo dieną) susisieksime su klientu ir pranešime klientui, kada prekė bus pristatyta. Klientui atsisakius laukti prekės iki nurodytos pristatymo datos, klientas privalo patvirtinti apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą el.paštu info@mapijoziai.lt, bei nurodyti sąskaitą ir sąskaitos gavėjo duomenis, į kurią bus grąžinami pinigai. Pinigai už apmokėtą prekę grąžinami per 10 darbo dienų (imtinai) nuo kliento patvirtinimo elektroniniu paštu info@mapijoziai.lt apie pilną arba dalinį užsakymo anuliavimą.
Savaitgaliais, valstybinių švenčių metu ar nedarbo dienomis, užsakymo vykdymas atidedamas artimiausiai darbo dienai.

2. Apmokėjimas

Apmokėti už užsakytas prekes galite banko pavedimu.

Atsiskaitant banko pavedimu:

  1. Užsisakius prekes mūsų interneto svetainėje, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas laiškas.
  2. Šiame laiške yra visa reikalinga informacija apmokėti už prekes banko pavedimu: gavėjo pavadinimas, sąskaitos numeris, taip pat užsakymo numeris, kurį nurodykite mokėjimo paskirtyje (pvz., „#9999“):
  3. Internetu arba Jums patogiame banko skyriuje atlikite pavedimą eurais, užsakymas bus pradėtas vykdyti pinigams pasiekus mūsų sąskaitą.

Banko sąskaitos duomenys:
Gavėjas: Giedrius Dabašinskas
Sąskaitos numeris: LT934010042502175885
Bankas: Luminor Bank AS

3. Prekių pristatymas

Jūsų įsigytas žemėlapis siunčiamas per LP Express paštomatus, per 1-2 dienas po užsakymo (apmokėjimo). Žemėlapis susukamas ir įdedamas į patvarią tūtą, kuri apsaugo nuo drėgmės ar sulankstymo. Žemėlapiai su rėmeliu siunčiami jau įrėminti. Taip pat yra galimybė atsiimti žemėlapius Kauno mieste. Žinoma, tuomet pristatymas nemokamas.

4. Grąžinimas

Jei Jūsų įsigyta prekė yra pažeista, ne tokia, kokios norėjote ir pan., yra galimybė ją grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Item added to cart.
0 items - 0,00